Przyjęcia rodzinne

Restauracja Silver znajdująca się w Hotelu Śląsk, to doskonałe miejsce na urodziny, chrzciny, komunie, wesele, czy też innego rodzaju przyjęcia rodzinne.

Do dyspozycji dwie obszerne, klimatyzowane sale bankietowe, mogące pomieścić łącznie nawet do 300 osób. Jedna z sal ma możliwość podziału, na niezależne, w pełni odizolowane od siebie pomieszczenia. Proponujemy kompleksową obługę imprezy, obejmującą oprawę muzyczną, dekoracje kwiatowe, nagłośnienie oraz oświetlenie LED a także dodatkowe udogodnienia i sprzęt który powinna posiadać profesjonalna sala na imprezy.

W naszej ofercie atrakcyjne cenowo propozycje menu przygotowane na każdą okoliczność. Dajemy Państwu możliwość skomponowania indywidualnego menu zgodnego z własnymi upodobaniami lub wyboru spośród przygotowanych przez nas gotowych propozycji.
Hotel Śląsk usytuowany jest w centrum Wrocławia, dogodna lokalizacja pozwala na łatwy dojazd komunikacją miejską lub samochodem. Duży, bezpłatny parking hotelowy dostepny również dla Gości, którzy nie korzystają z noclegów.

Dla rodzin które zechcą odwiedzić nas z najmłodszymi oferujemy udogodnienia w postaci przewijaka, krzesełka do karmienia najmłodszych, a dla bardziej samodzielnych maluchów, zestaw krzesełek wraz ze stolikiem. Na okoliczność uroczystości  rodzinnych mamy także możliwośc rezerwacji sali z miękkim, podłożem.


Chrzciny Komunie Urodziny
Wesela Stypy Rocznice