menu
now
Przyjazd
Wyjazd
Rezerwacja

REZERWUJ NAJTANIEJ

Rezerwując tutaj uzyskasz najlepszą cenę.

Pokoje i apartamenty

z widokiem na miasto


Z okien naszych pokoi widok na panoramę Wrocławia. Od strony wschodniej przestrzeń zielonych i kwitnących ogrodów, ze Sky-Tower - pięknie oświetlonym nocą drapaczem chmur, w tle. Od strony zachodniej widok na Stadion Piłkarski Śląska.


Pokój standard

Typu Twin

Wygodny, funkcjonalnie umeblowany pokój typu Twin (osobne łóżka o wymiarach 90x200 cm) może być przeznaczony dla dwóch, jak i jednej osoby. Nowoczesne wnętrze zaprojektowane zarówno do pracy jak i wypoczynku.


Pomieszczenia
0
Max. os.
2
Wielkość
18 m2

Pokój standard

z łóżkiem małżeńskim

Wygodny, funkcjonalnie umeblowany pokój typu double (łóżko małżeńskie o wymiarach 140x200 lub 160x200 - w zależności od pokoju). Nowoczesne wnętrze zaprojektowane zarówno do pracy jak i wypoczynku. Pokój może być przeznaczony zarówno dla jednej osoby, jak i pary.


Pomieszczenia
0
Max. os.
2

Rodzinne Studio TWIN

Z łóżkami typu TWIN i rozkładaną sofą

Pokój o podwyższonym standardzie - doskonały wybór przy dłuższych pobytach. Składa się z części dziennej z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz oddzielnej sypialni z dwoma łóżkami (TWIN). W pokoju znajduje się także garderoba oraz łazienka.

Pokój standardowo przeznaczony dla jednej lub dwóch osób, natomiast wygodna, rozkładana sofa znajdująca się w pokoju dziennym daje możliwość wygodnego noclegu dla dwójki dzieci max 10 lat.

Pomieszczenia
0
Max. os.
2-4

Rodzinne Studio DBL

z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną sofą

Pokój o podwyższonym standardzie, składa się z przestrzeni dziennej z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz oddzielnej sypialni z łóżkiem małżeńskim. W pokoju znajduje się także duża garderoba oraz łazienka.

Pokój standardowo przeznaczony dla jednej lub dwóch osób, natomiast wygodna, rozkładana sofa znajdująca się w pokoju dziennym, daje możliwość wygodnego noclegu dla dwójki dzieci max. 10 lat.

Pomieszczenia
1
Max. os.
2-4

Pokój EKO!

Prawdziwy wypoczynek

Jako jedni z pierwszych w Polsce , na życzenie Gości oferujemy pokoje EKO czyli pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe, takich jak odbiorniki tv, odbiorniki radiowe, monitory itp.


Aby zarezerwować pokój EKO skontaktuj się z recepcją hotelu:


recepcja@hotelslask.pl  

+48 71 361 20 61

5 powodów

dla których warto rezerwować bezpośrednio
Hotel Śląsk/
Hotel Śląsk

ul. Oporowska 60 (boczna Grabiszyńskiej)
53-434 Wrocław | Fabryczna

Dane firmowe

Hotel Śląsk Sp. z o.o.
Nr konta: DB PBC S.A.
41 1910 1048 2401 0304 0823 0001
SWIFT: DEUTPLPX
NIP: 894-299-67-88

Gwarancja satysfakcji

Nieustająco dbamy o zadowolenie naszych Gości.

83%
Celująca
4101 oceny w 13 portalach

Kontakt

Hotel Śląsk

ul. Oporowska 60 (boczna Grabiszyńskiej)
53-434 Wrocław | Fabryczna

Dołącz do nas