menu

Konferencje i szkolenia

Organizacja i obsługa wydarzeń biznesowych
now
Przyjazd
Wyjazd
Rezerwacja
kongresy, sympozja, targi, wystawy

Konferencje

Każda proponowana przez nas sala konferencyjna to znakomite miejsce we Wrocławiu, w którym można zorganizować różnorodne spotkania biznesowe. Zarówno wyposażenie wnętrz, jak i elegancka stylistyka sal, pozytywnie wpływają na odczucia każdego uczestnika. Konferencje lub inne eventy firmowe utrzymane są zatem w miłej i jednocześnie profesjonalnej atmosferze.

warsztaty, kursy, rozmowy rekrutacyjne

Szkolenia

Jako organizatorzy z przyjemnością zadbamy o dobre samopoczucie oraz zadowolenie uczestników oraz trenerów, a przeprowadzanie kursów lub szkoleń uprzyjemnią także wygodne krzesła. Wszystkie sale mieszcząca się w naszym hotelu są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny niezbędny do przeprowadzenia zajęć szkoleniowych lub warsztatów.

Sale konferencyjne

dostosowane do każdej okoliczności

Łączna powierzchnia sal to 620m2, dla ponad 580-ciu osób. Istnieje możliwość zarówno łączenia, jak i dzielenia sal. Dla uczestników konferencji udostępniamy duży hol oraz balkon i taras, gdzie w przerwie zebrania każdy może zaczerpnąć świeżego powietrza.

max. 70 osób
Stalowa 2
max. 40 osób
Spiżowa
max. 35 osób
Niklowa
max. 2 x 25 osób
Żelazna

Nocleg w super cenie

Dla organizatorów, trenerów oraz uczestników konferencji, proponujemy specjalne ceny na zakwaterowanie w wygodnych pokojach jedno lub dwuosobowych a także komfortowych apartamentach.

Sprawdzona kuchnia

Przygotujemy poczęstunek dostosowany do charakteru imprezy. W ofercie naszego hotelu kilka wariantów przerw kawowych, smaczne menu na obiad w przerwie szkoleniowej oraz sprawdzone propozycje na organizację uroczystej kolacji czy wystawnego bankietu.

Elastyczna oferta

Aby zaproponować jak najatrakcyjniejszą ofertę, wycena dokonywana jest indywidualnie, w oparciu o datę wydarzenia, ilość spotkań, liczbę uczestników oraz ilość usług dodatkowych (np. catering, noclegi). Przygotujemy konkurencyjną ofertę cenową i postaramy się dopasować do możliwości finansowych zamawiającego.

Zaplanuj swoją konferencję

Skontaktuj się z nami

Zaproponujemy odpowiednią salę, dopasujemy ofertę, pomożemy w organizacji oraz koordynacji całego wydarzenia.

+48 71 361 20 61 wew. 3

sprzedaz@hotelslask.pl

Hotel Śląsk/
Hotel Śląsk

ul. Oporowska 60 (boczna Grabiszyńskiej)
53-434 Wrocław | Fabryczna

Dane firmowe

Hotel Śląsk Sp. z o.o.
Nr konta: DB PBC S.A.
41 1910 1048 2401 0304 0823 0001
SWIFT: DEUTPLPX
NIP: 894-299-67-88

Gwarancja satysfakcji

Nieustająco dbamy o zadowolenie naszych Gości.

83%
Celująca
4101 oceny w 13 portalach

Kontakt

Hotel Śląsk

ul. Oporowska 60 (boczna Grabiszyńskiej)
53-434 Wrocław | Fabryczna

Dołącz do nas