menu
now
Przyjazd
Wyjazd
Rezerwacja

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Biznes na wysokim poziomie
Rezerwuj najtaniej
Wpisz kod rabatowy: PIECZONA KACZKA

Hotel Śląsk oferuje nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe w centrum Wrocławia, w spokojnej i zielonej okolicy. W hotelu znajduje się 6 sal konferencyjnych i szkoleniowych o różnej wielkości. Wszystkie pomieszczenia z bogatym wyposażeniem w eleganckiej stylizacji, idealnie przystosowane do prowadzenia szkolenia lub konferencji. W tych klimatyzowanych, wielofunkcyjnych pomieszczeniach można przeprowadzić zarówno kilkusetosobowe kongresy jak i mniejsze zjazdy czy kameralne spotkania. Proponujemy kompleksową organizację i pomoc w koordynacji wydarzeń, atrakcyjny cennik wynajmu sal, cateringu, zakwaterowania oraz usług dodatkowych.

Konferencje
kongresy, sympozja, targi, wystawy

Każda proponowana przez nas sala konferencyjna to znakomite miejsce we Wrocławiu, w którym można zorganizować różnorodne spotkania biznesowe. Zarówno wyposażenie wnętrz, jak i elegancka stylistyka sal, pozytywnie wpływają na odczucia każdego uczestnika. Uroczyste zgromadzenie lub kongres utrzymane jest zatem w miłej i jednocześnie profesjonalnej atmosferze.

Szkolenia
warsztaty, kursy, rozmowy rekrutacyjne

Jako organizatorzy z przyjemnością zadbamy o dobre samopoczucie oraz zadowolenie uczestników oraz trenerów, a przeprowadzanie kursów uprzyjemnią także wygodne krzesła. Wszystkie sale mieszcząca się w naszym hotelu są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny niezbędny do przeprowadzenia zajęć.

Sale konferencyjne

dostosowane do każdej okoliczności

Łączna powierzchnia sal to 620m2, dla ponad 580-ciu osób. Istnieje możliwość zarówno łączenia, jak i dzielenia sal. Dla uczestników zebrań udostępniamy duży hol oraz balkon i taras, gdzie w przerwie zebrania każdy może zaczerpnąć świeżego powietrza.

6

sal konferencyjnych
i szkoleniowych
620m2

powierzchni
konferencyjnej
580 os.

łącznie na
wszystkich salach

Łączna powierzchnia sal to 560m2, dla ponad 500 osób. Istnieje możliwość zarówno łączenia, jak i dzielenia sal. Dla uczestników zebrań udostępniamy duży hol oraz balkon i taras, gdzie w przerwie zebrania każdy może zaczerpnąć świeżego powietrza.

duży hol i
słoneczny taras

Wybierz salę dopasowaną do swoich potrzeb

Teatralne
Szkolne
Podkowa
Bankietowe
Sala konferencyjna Stalowa I 250 m2 250 3x50 3x30 130 Zobacz
Sala konferencyjna Stalowa II 70 m2 75 50 30 50 Zobacz
Sala konferencyjna Stalowa I+II 327 m2 320 - 130 180 Zobacz
Sala konferencyjna Srebrna 180 m2 150 90 64 120 Zobacz
Sala szkoleniowa Spiżowa 40 m2 40 20 24 - Zobacz
Sala szkoleniowa Niklowa 30 m2 25 12 12 - Zobacz
Sala szkoleniowa Żelazna 2 x 25 m2 2 x 25 2x12 2x16 - Zobacz

Sala konferencyjna Stalowa I

250 m2
250
3x30
3x50
130

Znajduje się w cichej części hotelu, na osobnym piętrze konferencyjnym. Idealnie nadaje się do przeprowadzania kilkusetosobowych konferencji, kongresów, sympozjów, jak i szkoleń w kilkudziesięcioosobowym gronie. W bezpośrednim pobliżu węzeł sanitarny, taras gdzie w przerwie zajęć można zaczerpnąć świeżego powietrza oraz duży hol, w którym można zorganizować przerwę kawową lub wykorzystać jako powierzchnię przeznaczoną na stoiska reklamowe bądź recepcję. Sala przestronna, nowoczesna i przeszklona, dobrze oświetlona światłem dziennym.

Sala konferencyjna Stalowa II

70 m2
75
30
50
50

Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Sali Stalowej I, przez którą wiedzie główne wejście do Sali. Mobilna ściana daje możliwość połączenia tych dwóch sal lub ich wyodrębnienia w zależności od potrzeby zamawiającego.

Sala zaprojektowana w nowoczesnym stylu, dobrze oświetlona światłem dziennym.

Sala konferencyjna Stalowa I+II

327 m2
320
130
180

Pomieszczenie utworzone poprzez połączenie ze sobą dwóch sal Stalowych. Dwie połączone sale świetnie sprawdzają się przy organizacjach targów lub pokazów firmowych, gdzie jedna z sal służy do części wykładowej a kolejna jako powierzchnia na stoiska reklamowe czy wystawowe. Istnieje możliwość wyodrębnienia powierzchni sal za pomocą mobilnej ściany

Sala konferencyjna Srebrna

180 m2
150
64
90
120

Nowoczesne, klimatyzowane znakomicie przeszklone i jasne pomieszczenie otoczone zielenią znajdujących się za oknami ogródków. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji, z powierzchni której została wyodrębniona przy pomocy mobilnych, przesuwnych ścian. Sala na co dzień pełni rolę sali bankietowej, znakomicie sprawdza się przy spotkaniach biznesowych „przy stole” lub w przypadku spotkań w nieco luźniejszej atmosferze.

Sala szkoleniowa Spiżowa

40 m2
40
24
20

Przeznaczona do szkoleń, zajęć praktycznych jak i spotkań w kameralnym kilku lub kilkunastoosobowym gronie. Dobry dostęp do światła dziennego i widok na stadion piłkarski oraz panoramę miasta zapewniają dobre samopoczucie zarówno uczestników jak i prowadzących.  

Sala szkoleniowa Niklowa

30 m2
25
12
12

Znajduje się vis a vis Sali Spiżowej i posiada takie samo zastosowanie jak i wyposażenie.

Za oknem panorama miasta i widok na charakterystyczny dla Wrocławia, jeden z najwyższych budynków w Polsce - Sky Tower.

Sala szkoleniowa Żelazna

2 x 25 m2
2 x 25
2x16
2x12

Sala na najwyższym piętrze hotelu, składa się z dwóch pomieszczeń przedzielonych przesuwnymi drzwiami. Każde pomieszczenie ma ok. 25 mkw.

Przeznaczona do szkoleń, rozmów rekrutacyjnych, zajęć praktycznych i innych spotkań w kameralnym gronie. Dobry dostęp do światła dziennego i widok na stadion piłkarski zapewniają dobre samopoczucie zarówno uczestników jak i prowadzących. 

Cennik sal konferencyjnych


Aby zaproponować jak najatrakcyjniejszą ofertę, wycena dokonywana jest indywidualnie. W oparciu o datę wydarzenia, ilość spotkań, liczbę uczestników oraz ilość usług dodatkowych (np. catering, noclegi), przygotujemy konkurencyjną ofertę cenową i postaramy się dopasować do możliwości zamawiającego.

Zimowa promocja

od 50% rabatu na sale konferencyjne w styczniu i lutym 2019r.

PROMOCJA

Zaplanuj swoją konferencję

Skontaktuj się z naszym doradcą!

Zaproponujemy odpowiednią salę, dopasujemy ofertę, pomożemy w organizacji oraz koordynacji całego wydarzenia.

+48 71 361 20 61 wew. 3

sprzedaz@hotelslask.pl

Elastyczna oferta
Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, starając się zaproponować jak najlepszą ofertę dostosowaną do potrzeb i możliwości zamawiającego.Napisz do nas

Nocleg w super cenieDla organizatorów, trenerów oraz uczestników konferencji, proponujemy specjalne ceny na zakwaterowanie.zobacz więcej

Sprawdzona kuchniaPodczas organizowanych spotkań, nasza kuchnia przygotuje poczęstunek dostosowany do charakteru imprezy.zobacz menu

Dodatkowe atrakcje Indoor

Nadaj przerwie kawowej nowy wymiar!

Chcesz uświetnić konferencję, umilić uczestnikom czas na szkoleniu czy nadać spotkaniu miej oficjalny ton? Mamy świetną propozycję:

FUN ZONE - Świetny pomysł na odpoczynek, zabawę i integrację podczas szkoleń, konferencji lub jako atrakcja towarzysząca pobytowi w naszym hotelu.

Do wyboru 3 strefy rozrywki:

Strefa gier

Prawdziwa gratka dla maniaków gier video i Virtual Reality! W ofercie gry samochodowe, sportowe, zręcznościowe i wiele innych.

Strefa muzyki

I Ty możesz zostać dj-em! Wykorzystując klocki z liniami melodycznymi, tworzysz muzykę - od świątecznych melodii po klubowe klimaty.

Strefa knoocker

Traf piłką do celu! Możesz ją rzucać, kopać lub wystrzelić z pistoletu. Zobacz ile radości niesie gra nawet w kilkanaście osób jednocześnie. 

Atrakcje Outdoor

Gotowe scenariusze na imprezy integracyjne i tematyczne.

Gry miejskie, czyli wspólna zabawa, integracja lub rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim niesamowita przygoda!

więcej

Zapraszamy do kontaktu:

Zapraszamy do kontaktu:

W celu uzyskania indywidualnej oferty oraz szczegółowych informacji, prosimy o kontakt:

dział sprzedaży

+48 71 361 20 61 wew. 3

797 807 689

sprzedaz@hotelslask.pl

Gwarancja satysfakcji

Nieustająco dbamy o zadowolenie naszych Gości.

83%
Celująca
3853 oceny w 13 portalach
Customer Alliance

Kontakt

Hotel Śląsk

ul. Oporowska 60 (boczna Grabiszyńskiej)
53-434 Wrocław

Dołącz do nas