menu
now
Przyjazd
Wyjazd
Rezerwacja

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Biznes na wysokim poziomie
Rezerwuj najtaniej
Wpisz kod rabatowy: PIECZONA KACZKA

Hotel Śląsk oferuje nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe w centrum Wrocławia, w spokojnej i zielonej okolicy. W hotelu znajduje się 6 sal konferencyjnych i szkoleniowych o różnej wielkości. Wszystkie pomieszczenia z bogatym wyposażeniem w eleganckiej stylizacji, idealnie przystosowane do prowadzenia szkolenia lub konferencji. W tych klimatyzowanych, wielofunkcyjnych pomieszczeniach można przeprowadzić zarówno kilkusetosobowe kongresy jak i mniejsze zjazdy czy kameralne spotkania. Proponujemy kompleksową organizację i pomoc w koordynacji wydarzeń, atrakcyjny cennik wynajmu sal, cateringu, zakwaterowania oraz usług dodatkowych.

Konferencje
kongresy, sympozja, targi, wystawy

Każda proponowana przez nas sala konferencyjna to znakomite miejsce we Wrocławiu, w którym można zorganizować różnorodne spotkania biznesowe. Zarówno wyposażenie wnętrz, jak i elegancka stylistyka sal, pozytywnie wpływają na odczucia każdego uczestnika. Uroczyste zgromadzenie lub kongres utrzymane jest zatem w miłej i jednocześnie profesjonalnej atmosferze.

Szkolenia
warsztaty, kursy, rozmowy rekrutacyjne

Jako organizatorzy z przyjemnością zadbamy o dobre samopoczucie oraz zadowolenie uczestników oraz trenerów, a przeprowadzanie kursów uprzyjemnią także wygodne krzesła. Wszystkie sale mieszcząca się w naszym hotelu są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny niezbędny do przeprowadzenia zajęć.

Sale konferencyjne

dostosowane do każdej okoliczności

Łączna powierzchnia sal to 620m2, dla ponad 580-ciu osób. Istnieje możliwość zarówno łączenia, jak i dzielenia sal. Dla uczestników zebrań udostępniamy duży hol oraz balkon i taras, gdzie w przerwie zebrania każdy może zaczerpnąć świeżego powietrza.

6

sal konferencyjnych
i szkoleniowych
620m2

powierzchni
konferencyjnej
580 os.

łącznie na
wszystkich salach

Łączna powierzchnia sal to 560m2, dla ponad 500 osób. Istnieje możliwość zarówno łączenia, jak i dzielenia sal. Dla uczestników zebrań udostępniamy duży hol oraz balkon i taras, gdzie w przerwie zebrania każdy może zaczerpnąć świeżego powietrza.

duży hol i
słoneczny taras

Wybierz salę dopasowaną do swoich potrzeb

Teatralne
Szkolne
Podkowa
Bankietowe
Sala konferencyjna Stalowa I 250 m2 250 3x50 3x30 130 Zobacz
Sala konferencyjna Stalowa II 70 m2 75 50 30 50 Zobacz
Sala konferencyjna Stalowa I+II 327 m2 320 - 130 180 Zobacz
Sala konferencyjna Srebrna 180 m2 150 90 64 120 Zobacz
Sala szkoleniowa Spiżowa 40 m2 40 20 24 - Zobacz
Sala szkoleniowa Niklowa 30 m2 25 12 12 - Zobacz
Sala szkoleniowa Żelazna 2 x 25 m2 2 x 25 2x12 2x16 - Zobacz

Sala konferencyjna Stalowa I

250 m2
250
3x30
3x50
130

Znajduje się w cichej części hotelu, na osobnym piętrze konferencyjnym. Idealnie nadaje się do przeprowadzania kilkusetosobowych konferencji, kongresów, sympozjów, jak i szkoleń w kilkudziesięcioosobowym gronie. W bezpośrednim pobliżu węzeł sanitarny, taras gdzie w przerwie zajęć można zaczerpnąć świeżego powietrza oraz duży hol, w którym można zorganizować przerwę kawową lub wykorzystać jako powierzchnię przeznaczoną na stoiska reklamowe bądź recepcję. Sala przestronna, nowoczesna i przeszklona, dobrze oświetlona światłem dziennym.

Sala konferencyjna Stalowa II

70 m2
75
30
50
50

Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Sali Stalowej I, przez którą wiedzie główne wejście do Sali. Mobilna ściana daje możliwość połączenia tych dwóch sal lub ich wyodrębnienia w zależności od potrzeby zamawiającego.

Sala zaprojektowana w nowoczesnym stylu, dobrze oświetlona światłem dziennym.

Sala konferencyjna Stalowa I+II

327 m2
320
130
180

Pomieszczenie utworzone poprzez połączenie ze sobą dwóch sal Stalowych. Dwie połączone sale świetnie sprawdzają się przy organizacjach targów lub pokazów firmowych, gdzie jedna z sal służy do części wykładowej a kolejna jako powierzchnia na stoiska reklamowe czy wystawowe. Istnieje możliwość wyodrębnienia powierzchni sal za pomocą mobilnej ściany

Sala konferencyjna Srebrna

180 m2
150
64
90
120

Nowoczesne, klimatyzowane znakomicie przeszklone i jasne pomieszczenie otoczone zielenią znajdujących się za oknami ogródków. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji, z powierzchni której została wyodrębniona przy pomocy mobilnych, przesuwnych ścian. Sala na co dzień pełni rolę sali bankietowej, znakomicie sprawdza się przy spotkaniach biznesowych „przy stole” lub w przypadku spotkań w nieco luźniejszej atmosferze.

Sala szkoleniowa Spiżowa

40 m2
40
24
20

Przeznaczona do szkoleń, zajęć praktycznych jak i spotkań w kameralnym kilku lub kilkunastoosobowym gronie. Dobry dostęp do światła dziennego i widok na stadion piłkarski oraz panoramę miasta zapewniają dobre samopoczucie zarówno uczestników jak i prowadzących.  

Sala szkoleniowa Niklowa

30 m2
25
12
12

Znajduje się vis a vis Sali Spiżowej i posiada takie samo zastosowanie jak i wyposażenie.

Za oknem panorama miasta i widok na charakterystyczny dla Wrocławia, jeden z najwyższych budynków w Polsce - Sky Tower.

Sala szkoleniowa Żelazna

2 x 25 m2
2 x 25
2x16
2x12

Sala na najwyższym piętrze hotelu, składa się z dwóch pomieszczeń przedzielonych przesuwnymi drzwiami. Każde pomieszczenie ma ok. 25 mkw.

Przeznaczona do szkoleń, rozmów rekrutacyjnych, zajęć praktycznych i innych spotkań w kameralnym gronie. Dobry dostęp do światła dziennego i widok na stadion piłkarski zapewniają dobre samopoczucie zarówno uczestników jak i prowadzących. 

Cennik sal konferencyjnych


Aby zaproponować jak najatrakcyjniejszą ofertę, wycena dokonywana jest indywidualnie. W oparciu o datę wydarzenia, ilość spotkań, liczbę uczestników oraz ilość usług dodatkowych (np. catering, noclegi), przygotujemy konkurencyjną ofertę cenową i postaramy się dopasować do możliwości zamawiającego.

Jesienna promocja

Ostatnie wolne terminy w październiku i listopadzie 2018r.

Last minute

Zaplanuj swoją konferencję

Skontaktuj się z naszym doradcą!

Zaproponujemy odpowiednią salę, dopasujemy ofertę, pomożemy w organizacji oraz koordynacji całego wydarzenia.

+48 71 361 20 61 wew. 3

sprzedaz@hotelslask.pl

Elastyczna oferta
Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, starając się zaproponować jak najlepszą ofertę dostosowaną do potrzeb i możliwości zamawiającego.Nocleg w super cenieDla organizatorów, trenerów oraz uczestników konferencji, proponujemy specjalne ceny na zakwaterowanie.Sprawdzona kuchniaPodczas organizowanych spotkań, nasza kuchnia przygotuje poczęstunek dostosowany do charakteru imprezy.Przerwy kawowe i lunch

Sprawdź nasze propozycje kateringu.

Podstawowa przerwa kawowa

kawa z ekspresu, wybór herbat, woda z cytryną i miętą, ciastka kruche, soki owocowe

19,00 zł brutto/os./dzień

podanie + jednokrotne uzupełnienie,

23,00 zł brutto/os./dzień

wariant ciągły.

Słodka przerwa kawowa

kawa z ekspresu, wybór herbat, woda z cytryną i miętą, ciastka kruche, soki owocowe, rogaliki francuskie, ciasta pieczone.

23,00 zł brutto/os./dzień

podanie + jednokrotne uzupełnienie,

28,00 zł brutto/os./dzień

wariant ciągły.

Słona przerwa kawowa

kawa z ekspresu, wybór herbat, woda z cytryną i miętą, ciastka kruche, soki owocowe, kanapki, paluszki, słone, orzeszki , nachos z trzema dipami.

23,00 zł brutto/os./dzień

podanie + jednokrotne uzupełnienie,

28,00 zł brutto/os./dzień

wariant ciągły.

Słodko-słona przerwa kawowa

kawa z ekspresu, wybór herbat, woda z cytryną i miętą, ciastka kruche, soki owocowe, kanapki, paluszki, ciasta pieczone.

28,00 zł brutto/os./dzień

podanie + jednokrotne uzupełnienie,

32,00 zł brutto/os./dzień

wariant ciągły.

Przerwa Fitness

kawa z ekspresu, wybór herbat,woda z cytryną i miętą, soki owocowe, ciastka Müsli, warzywa z dipami (seler naciowy, marchew, ogórek), koktajl owocowy z jogurtem naturalnym, owoce.

28,00 zł brutto/os./dzień

podanie + jednokrotne uzupełnienie,

35,00 zł brutto/os./dzień

wariant ciągły.

Własna kompozycja przerwy kawowej
podstawowa, przerwa kawowa + 5 składników do wyboru:

Kolorowe koreczki, różyczki z łososia z twarożkiem, mini sałatki, nachos z trzema dipami, mus owocowy, ptasie mleczko, rogaliki francuskie, ciasta pieczone, tartinki, chipsy, orzeszki słone, paluszki, koktajl owocowy z jogurtem naturalnym, ciastka Müsli, kanapki, szarlotka, mini tortille z kurczakiem, świeże warzywa z trzema dipami,(marchew, seler naciowy, ogórek), owoce sezonowe.

32,00 zł brutto/os./dzień

podanie + jednokrotne uzupełnienie,

39,00 zł brutto/os./dzień

wariant ciągły.

Lunch serwowany (do 20 os.)

zupa, danie główne, deser, napój

45,00 zł brutto/os./dzień.

Lunch w formie bufetu (od 20 os.)

2 zupy, 1 danie mięsne, 1 danie wegetariańskie, 1 danie rybne, 2 dodatki skrobiowe, 2 dodatki warzywne, deser, woda mineralna, soki owocowe.

55,00 zł brutto/os./dzień.

Dodatkowe atrakcje Indoor

Nadaj przerwie kawowej nowy wymiar!

Chcesz uświetnić konferencję, umilić uczestnikom czas na szkoleniu czy nadać spotkaniu miej oficjalny ton? Mamy świetną propozycję:

FUN ZONE - Świetny pomysł na odpoczynek, zabawę i integrację podczas szkoleń, konferencji lub jako atrakcja towarzysząca pobytowi w naszym hotelu.

Do wyboru 3 strefy rozrywki:

Strefa gier

Prawdziwa gratka dla maniaków gier video i Virtual Reality! W ofercie gry samochodowe, sportowe, zręcznościowe i wiele innych.

Strefa muzyki

I Ty możesz zostać dj-em! Wykorzystując klocki z liniami melodycznymi, tworzysz muzykę - od świątecznych melodii po klubowe klimaty.

Strefa knoocker

Traf piłką do celu! Możesz ją rzucać, kopać lub wystrzelić z pistoletu. Zobacz ile radości niesie gra nawet w kilkanaście osób jednocześnie. 

Atrakcje Outdoor

Gotowe scenariusze na imprezy integracyjne i tematyczne.

Gry miejskie, czyli wspólna zabawa, integracja lub rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim niesamowita przygoda!

więcej

Zapraszamy do kontaktu:

Zapraszamy do kontaktu:

W celu uzyskania indywidualnej oferty oraz szczegółowych informacji, prosimy o kontakt:

dział sprzedaży

+48 71 361 20 61 wew. 3

797 807 689

sprzedaz@hotelslask.pl

Gwarancja satysfakcji

Nieustająco dbamy o zadowolenie naszych Gości.

83%
Celująca
3720 oceny w 12 portalach
Customer Alliance

Kontakt

Hotel Śląsk

ul. Oporowska 60
53-434 Wrocław

Dołącz do nas