menu
now
Przyjazd
Wyjazd
Rezerwacja

Sale weselne

wesela we Wrocławiu

Nasze sale na wesele

Prostota i elegancja

W naszej ofercie dwie klimatyzowane sale weselne i bankietowe, każda na 150 osób. Eleganckie, nowoczesne wnętrza idealnie nadają się do organizacji wesel, przyjęć, uroczystości poślubnych i obiadów weselnych. Sale urządzone są w stonowanych, uniwersalnych kolorach, dzięki którym łatwo podkreślić unikalny styl i nadać wyjątkowy charakter uroczystości. Dajemy możliwość samodzielnego wyboru oprawy i wykonania zdobień lub przygotujemy je za Was. Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniej dekoracji sali lub polecimy  sprawdzoną firmę florystyczną.

Sala Srebrna

Parter

Stonowane kolory w neutralnych barwach pozwalają urządzić wesele w dowolnym stylu np. Glamour, Boho. Klimat podkreślą kolorowe światła LED. Panoramiczne okna wpuszczają do wnętrz zieleń pobliskich ogrodów, a w nocy klimat podkreśla pięknie oświetlony SkyTower.
Eleganckie krzesła nie wymagają inwestowania w pokrowce.

Sala Stalowa

Piętro 1

Salę Stalową polecamy na uroczystości zwłaszcza z dziećmi, ze względu na miękkie, bezpieczne podłoże. Goście mają do dyspozycji słoneczny, duży taras bezpośrednio przy sali. Dominuje szarość z błyszczącymi elementami dekoracyjnymi, dlatego świetnie pasuje do przyjęć w stylu nowoczesnym i glamoure.

Aranżacje sal weselnych

Zobacz ustawienia sali i wybierz najlepszy układ na swoje wesele

Państwo Młodzi decydując się na naszą ofertę weselną mają wpływ na sposób aranżacji sali. Proponujemy tradycyjne ustawienie przy prostokątnych stołach lub układ z eleganckimi, dziesięcioosobowymi okrągłymi stołami, w zależności od ilości zaproszonych gości weselnych oraz preferencji.

Poznaj naszą ofertę weselną

Przygotowaliśmy zarówno klasyczną ofertę na tradycyjne wesele, jak i propozycję na uroczysty obiad weselny czy kameralne przyjęcie w gronie najbliższych.

więcej

Zapraszamy na spotkanie

Umów się z nami na spotkanie podczas którego zademonstrujemy sale, uzgodnimy termin, porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach i naszych możliwościach. 


 +48 71 361 20 61

 restauracja@hotelslask.pl

Hotel Śląsk/
Hotel Śląsk

ul. Oporowska 60 (boczna Grabiszyńskiej)
53-434 Wrocław | Fabryczna

Dane firmowe

Hotel Śląsk Sp. z o.o.
Nr konta: DB PBC S.A.
41 1910 1048 2401 0304 0823 0001
SWIFT: DEUTPLPX
NIP: 894-299-67-88

Gwarancja satysfakcji

Nieustająco dbamy o zadowolenie naszych Gości.

83%
Celująca
4101 oceny w 13 portalach

Kontakt

Hotel Śląsk

ul. Oporowska 60 (boczna Grabiszyńskiej)
53-434 Wrocław | Fabryczna

Dołącz do nas