Wakacje w mieście

14 maja 2019
Wakacje we Wrocławiu

Letni weekend we Wrocławiu

Wakacje już za pasem! Wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą jak spędzą letni wakacyjny urlop a lubią zwiedzać, poznawać nowe miejsca i smaki zapraszamy do słonecznego Wrocławia. Miasto oferuje wiele atrakcji zarówno dla dwoje, jak i rodzin z dziećmi.

Koncerty na Pergoli obok Hali Stulecia, pokazy multimedialnej fontanny, uroki Wrocławskiego ZOO z niepowtarzalnym Afrykarium oraz dziesiątki ciekawych miejsc, letnich wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, gwarantują odpowiednią dawkę rozrywki dla każdego. Odwiedź klimatyczne uliczki z setkami knajpek i poczuj jedyny w swoim rodzaju klimat tętniącego życiem Rynku. Dla szukających jeszcze większych wrażeń, przygotowaliśmy listę wybranych wrocławskich atrakcji, do zobaczenia tutaj.

Serdecznie zapraszamy zarówno na letni weekend we dwoje, jak i dłuższy rodzinny pobyt. Dla wszystkich którzy zdecydują się odwiedzić Wrocław w czasie letnich wakacji, Hotel Śląsk proponuje 15% rabatu na pobyt powyżej 3 nocy. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji noclegów.

© 2021
Hotel Śląsk