Wiosna we Wrocławiu

5 marca 2019

Wiosna we Wrocławiu pojawiła się bardzo wcześnie. To zaleta jednego z najcieplejszych miast w Polsce. Jej oznaki widoczne są już niemal wszędzie - nad Odrą, w parkach i w miejskich ogrodach.

Wiosenna temperatura zachęca do spacerów uroczymi zakątkami miasta i poznania jego niezliczonych atrakcji. To dobra pora by delektować się pierwszymi promieniami słońca nad leniwą Odrą, z widokiem na panoramę Ostrowa Tumskiego. Przybycie wiosny obserwować można także we Wrocławskich parkach i ogrodach, gdzie nie brakuje atrakcji dla najmłodszych. Warto wybrać się do parku Południowego lub Wschodniego, ale przede wszystkim Szczytnickiego, skąd niedaleko jest do Hali Stulecia, Pergoli, Iglicy i pięknego Ogrodu Japońskiego (otwarty dopiero od 1 kwietnia). Popularnym miejscem spacerów jest też tor wyścigów na Partynicach oraz miejsce z ponad dwustuletnią historią - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego.

Co jeszcze warto zobaczyć? Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami Wrocławia i możliwościami spędzenia wolnego czasu, nie tylko wiosną.

Kiedy najlepiej zwiedzać Wrocław? Wtedy gdy miejskie życie tętni pełnią kolorów, a przyświecające promienie słońca dodają energii i sił witalnych.

Serdecznie zapraszamy na majówkę!

Przygotowaliśmy specjalną ofertę pobytową z rabatami na noclegi na długi weekend majowy.

Więcej informacji na temat oferty pobytowej oraz tego co będzie się działo na Wrocławskiej Majówce  tutaj 

© 2021
Hotel Śląsk